mBank IB - przelew jednorazowy

Projekt interfejsu graficznego dla systemu transakcyjnego mBank

W listopadzie mBank ogłosił konkurs na nowy interfejs graficzny swojego systemu transakcyjnego. Nagrodą główną miał być iPad, czyli jakby nie patrzeć słaba gratyfikacja dla zwycięzcy patrząc na możliwości organizatora. Choć mogła też świadczyć o jego stosunku do tego konkursu. Mam także na myśli sposób wyłaniania zwycięzcy tzn. wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej głosów (czytaj – najwięcej znajomych). Mimo wszystko zdecydowałem się wziąć udział ze względu na to, że faktycznie obecny interfejs wołał o pomstę do nieba i to był dobry moment na zastanowienie się nad zmianami. Suma Sumarum poniższy projekt zajął miejsce 5 i myślę, że warto go tutaj pokazać.

Autor

Wiktor Nowak

Jest fanem nowych technologii i internetu. Zajmuje się profesjonalnie tworzeniem oraz projektowaniem serwisów i aplikacji www, także na urządzenia mobilne. Pracuje i udziela się w sieci od 2000 roku.

4 myśli na temat “Projekt interfejsu graficznego dla systemu transakcyjnego mBank”

  1. Świetnie to wygląda – jako klientka mBanku byłabym zadowolona, gdyby interfejs tak wyglądał.

    Chociaż nie wiem, czy im by się większe zmiany nie przydały – bo to nie dość, że okropnie wygląda, np. w stosunku do takiego Inteligo, kiepsko używa.

  2. Dzięki za komentarz! Co do zmian, na pewno przydałyby się większe, ale konkurs sprowadzał się tak naprawdę do projektu nowego skina niż do dogłębnego przemyślenia co jak ma się zachowywać. Stąd taki efekt.

  3. Wszystko fajnie tylko po co dookoła pasek start i okienka przeglądarki? ;)

    Poza tym czemu na ostatnim screenie widzę screena z OS X’a wpakowanego w otoczenie Windowsa? Czyżby podmiana obrazu wewn. Firefoksa? :)

  4. Spostrzegawczy jesteś:]. Też nad tym ubolewam bo psuje odbiór całości pracy, ale mBank dostarczył tylko takie pliki, właśnie z ramkami Win XP i Firefox. Trzeba się było dostosować…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *