wordpress-logo-notext-rgb

Gdzie mogę kupić szablon graficzny do WordPressa?

wordpress-logo-notext-rgbMamy wiele zapytań o wykonanie strony internetowej w oparciu o WordPress (WP). Staramy się spełnić różne, nawet zupełnie niestandardowe (czasami wręcz „odjechane” ;) ) oczekiwania klientów, jednak większość firm/osób/instytucji nie potrzebuje wszystkich usług związanej z wdrożeniem tego systemu CMS:

  • indywidualnego, uszytego na miarę zgodnie wytycznymi klienta i niepowtarzalnego motywu graficznego, który wyświetla się poprawnie nie tylko w popularnych przeglądarkach internetowych, ale także na coraz popularniejszych tabletach i smartfonach;
  • dodatkowych funkcji w postaci nietypowych pluginów i widgetów rozszerzających możliwości WordPress;
  • wsparcia technicznego i merytorycznego na każdym etapie tworzenia strony internetowej i jej późniejszej eksploatacji;
  • i innych…

Oczywiście nie zapominamy też o klientach szukających prostszych, szybszych i tańszych rozwiązań. Proponujemy im instalację i konfigurację WordPress z gotową, darmową lub płatną skórką + lekkie dostosowanie wyglądu, optymalizację SEO i wydajnościową oraz podstawowe rozszerzenia. I właśnie dla takich klientów jest ten krótki wpis z odnośnikami do stron sprzedających i udostępniających dobre i profesjonalne motywy graficzne WP.

Dobrze, dość autoreklamy, do sedna…

Gdzie kupić theme do WordPress?

ThemeForest

Serwis z wieloma świetnymi tematami do WordPress (i nie tylko). Ceny zaczynają się już od kilku dolarów. Możliwy jest także zakup licencji rozszerzonych (ceny od kilkuset dolarów).

Theme Forest

ElegantThemes

Subskrypcyjny model dystrybucji. Płacisz raz $39 i przez rok masz swobodny dostęp do ponad 60 szablonów do WordPress. W każdym miesiącu pojawiają się średnio 2-3 nowe skórki.

WPZOOM

W ofercie posiadają około 30 themes. Dwa modele dystrybucji – płacisz za pojedynczy szablon raz $69/$149 (dostajesz jako bonus 1 lub 2 kolejne) lub płacisz co miesiąc $9 – $19 (+ opłata aktywacyjna $199 – $299) i masz dostęp do wszystkich szablonów w serwisie, które możesz wykorzystać na swojej stronie.

WPZOOM - Premium WordPress Themes

Templatic

Około 70 szablonów w cenie $65 wersja podstawowa, $99 wersja developerska. Dostęp do wszystkich tematów można uzyskać poprzez wykupienie subkrypcji za $299 + $15/miesiąc.

Templatic

MOJO Themes

Niemal 130 najróżniejszych szablonów do WordPressa w cenie od $8 – $75.

Mojo Themes

Simple Themes

Podstawowym modelem sprzedaży jest subskrypcja z dostępem do 10 motywów graficznych WP w cenie od $49 za 3 miesiące, do $99 za cały rok. Pojedynczy szablon można kupić za $79.

WordPress Themes

ThemeShift

9 tematów po $49. Dodatkowo 1 gratis z kodem promocyjnym „1free”.

Professional WordPress Themes

ThemeFuse

Skórki w cenie $39 – $49. Można też kupić wszystkie 11 za $299.

Original WP by ThemeFuse

solostream

Około 20 WP themes w cenach od $29 do $279.

RichWP

RichWP

7 tematów do WP po $127 każdy.

RichWP

WooThemes

W tym serwisie 3 skórki można mieć już od $70. Jeżeli chcemy zmienić wygląd, to prawdopodobnie potrzebujemy również plików graficznych (PSD), więc cena skoczy do $150 (już za 4 skórki z dobrych 90).
Model subskrypcyjny to koszt $125 – $200 plus opłata miesięczna $15 – $20.

WooThemes

Autor

Kamil Skrzypiński

Fullstack developer, programista aplikacji internetowych i mobilnych. Zna się m.in. na Ruby on Rails, JavaScript, Objective-C, PHP, HTML5 i CSS3. Instalacja i konfiguracja serwera z mniej i bardziej popularnymi usługami, to też dla niego nie problem. Niegdyś zapalony radiowiec - głównie od strony techniczno-informatycznej.

Jedna myśl na temat “Gdzie mogę kupić szablon graficzny do WordPressa?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *